Укр   Pl   En  De

Багатовимірність проекту відкриває новий — мультидисциплінарний — спосіб перекладу, в якому, окрім слів, є аудіо/візуальні образи. І тепер, зазвучавши іншими мовами, поезія має шанс не втратити головного: ритму, інтонацій і пауз.

На рівні підсвідомого — на рівні звуків, почуттів і дотиків — в роздІлових йдеться про любов і ніжність, війну, забуття й смерть, воскресіння в спогадах, сміх і тишу, і знову — про любов і ніжність.

Дивитися мультимедійну версію

Між виступами роздІловІ продовжують існувати у віртуальному вимірі, який слідом за метаморфозами твору доповнюється новими текстами, звуками та зображеннями. Сайт, наче машина часу, дозволяє досліджувати численні прояви проекту роздІловІ.

Тут можна слухати й дивитися записи різних сезонів, гратися зі словами, складати з віршів щоразу інші історії, створювати листівки з фрагментів поезій та малюнків і ділитися ними з друзями, стаючи співучасниками проекту.

Учасники:
Оля Михайлюк, Київ
Режисерка, художниця, перформерка. Працює в Україні, Польщі, Німеччині. Авторка експериментальних мультимедійних проектів за участю відомих українських письменників, музикантів, відеоартистів. В проекті — відбір текстів, драматургія, візуалізація.
Сергій Жадан, Харків
Письменник, перекладач, публіцист. Його твори нагороджені численними національними та міжнародними відзнаками і перекладені багатьма мовами, що зробило автора одним з найпопулярніших українських письменників сучасності. В проекті — авторські тексти, голос.
Олексій Ворсоба, Мінськ
Композитор, акордеоніст. Лідер інструментального тріо PortMone, високо оціненого експертами авторитетних музичних видань і премій, а також фестивальною публікою різних країн — від Португалії до Ірану. В проекті — авторські композиції, акордеон.
Томаш Сікора, Вроцлав
Музикант, композитор, філософ, активний учасник українсько-польського культурного діалогу. Відомий за участю в гурті Karbido, в складі якого виступав по всі Європі і за її межами. В проекті — авторські композиції, саксофон, саундбокс.
Сергій Пілявець, Івано-Франківськ
Відеоартист, віджей, засновник VJ group CUBE. Працює з музичними та театральними проектами. Медіа-роботи виставлялись в галереях сучасного мистецтва України, Польщі та Німеччини. В проекті — візуалізація та ефекти.
А ТАКОЖ:
Влад Креймер
— брав участь у проекті в 2014-17 роках як музикант (двіна, звуковий олівець, радіоприймач) і звукорежисер (зведення альбому «Щастя не оминеш»).
Андреа Марія Хандлер / Відень
— танцівниця, виконує головну роль у другій частині твору
Мирослава Ганюшкіна і Тетяна Манзюк, агенція «АртПоле» / Київ
— забезпечують всебічну організаційну та ідейну підтримку
Микола Карабінович / Одеса
— створив візуалізацію сезону 2014 року та відео для першої інтерактивної версії
Наталя Перчишена / Київ
— опікується звуком, світлом, відеопроекцією і монтажем