Укр   De  En

роздІловІ — це спроба навчитися говорити про головне, тримати паузи, слухати тишу. Сергій пише про неї. Олексій і Влад грають про неї. Оля малює/закреслює.

І ця багатовимірність відкриває новий — мультидисциплінарний — спосіб перекладу, в якому, окрім слів, є аудіо/візуальні образи. І тепер, зазвучавши іншими мовами, поезія має шанс не втратити головного: ритму, інтонацій і пауз.

На рівні підсвідомого — на рівні звуків, почуттів і дотиків — в роздІлових йдеться про любов і ніжність, війну, забуття й смерть, воскресіння в спогадах, сміх і тишу, і знову — про любов і ніжність.

Дивитися мультимедійну версію

Між виступами роздІловІ продовжують існувати у віртуальному вимірі, який слідом за метаморфозами твору доповнюється новими текстами, звуками та зображеннями. Сайт, наче машина часу, дозволяє досліджувати численні прояви проекту роздІловІ.

Тут можна слухати й дивитися записи різних сезонів, гратися зі словами, складати з віршів щоразу інші історії, створювати листівки з фрагментів поезій та малюнків і ділитися ними з друзями, стаючи співучасниками проекту.

Учасники:
Сергій Жадан
Письменник, перекладач, публіцист. Неодноразово нагороджувався національними та міжнародними відзнаками (премії Германа Ленца, Джозефа Конрада, Brücke Berlin, «Ангелус», «Книга року BBC»). Переклав українською твори Рільке, Целяна, Брехта, Мілоша. Творами Жадана інспіровані музичні композиції, вистави, фільми та інтердисциплінарні проекти в Україні та за її межами.
Оля Михайлюк
Режисерка, перформерка. Авторка кількох відеопоетичних робіт та інтердисциплінарних проектів за участю найвідоміших українських письменників, зокрема її перша робота — «Альберт, або Найвища форма страти» з Юрієм Андруховичем. Авторка серії перформансів _______просто__пішли.
Олексій Ворсоба
Композитор, акордеоніст, учасник численних творчих колаборацій. Лідер інструментального тріо PortMone, високо оціненого експертами авторитетних музичних видань і премій («Степной волк», Experty.by, Terapija.net), а також фестивальною публікою різних країн — від Португалії до Ірану.
Влад Креймер
Музикант і звукорежисер, що працює в напрямку експериментальної електронної музики, часто із застосуванням аналогових технологій звучання: керовані радіочастоти, старі синтезатори і драм-машини. Автор музичного проекту That Black і куратор проекту «Ізофон» (2013, Ізоляція, Донецьк).
А ТАКОЖ:
Андреа Марія Хандлер / Відень
— танцівниця, виконує головну роль у другій частині твору
Мирослава Ганюшкіна і Тетяна Манзюк, агенція «АртПоле» / Київ
— забезпечують всебічну організаційну та ідейну підтримку
Микола Карабінович / Одеса
— створив візуалізацію сезону 2014 року та відео для першої інтерактивної версії
Наталя Перчишена / Київ
— опікується звуком, світлом, відеопроекцією і монтажем