Укр   Pl   En  De

Багатовимірність проекту відкриває новий — мультидисциплінарний — спосіб перекладу, в якому, окрім слів, є аудіо/візуальні образи. І тепер, зазвучавши іншими мовами, поезія має шанс не втратити головного: ритму, інтонацій і пауз.

На рівні підсвідомого — на рівні звуків, почуттів і дотиків — в роздІлових йдеться про любов і ніжність, війну, забуття й смерть, воскресіння в спогадах, сміх і тишу, і знову — про любов і ніжність.

Дивитися мультимедійну версію

Між виступами роздІловІ продовжують існувати у віртуальному вимірі, який слідом за метаморфозами твору доповнюється новими текстами, звуками та зображеннями. Сайт, наче машина часу, дозволяє досліджувати численні прояви проекту роздІловІ.

Тут можна слухати й дивитися записи різних сезонів, гратися зі словами, складати з віршів щоразу інші історії, створювати листівки з фрагментів поезій та малюнків і ділитися ними з друзями, стаючи співучасниками проекту.

Учасники:
Сергій Жадан
Письменник, перекладач, публіцист. Неодноразово нагороджувався національними та міжнародними відзнаками (премії Германа Ленца, Джозефа Конрада, Brücke Berlin, «Ангелус», «Книга року BBC»). Переклав українською твори Рільке, Целяна, Брехта, Мілоша. Творами Жадана інспіровані музичні композиції, вистави, фільми та інтердисциплінарні проекти в Україні та за її межами.
Оля Михайлюк
Режисерка, перформерка. Авторка індивідуальних праць (відеопоезії, перформанси, інсталяції) та інтердисиплінарних проектів за участю найвідоміших українських письменників — «Альберт, або Найвища форма страти», «Безкінечна подорож, або Енеїда» з Юрієм Андруховичем, «роздІловІ» з Сергієм Жаданом.
Олексій Ворсоба
Композитор, акордеоніст, учасник численних творчих колаборацій. Лідер інструментального тріо PortMone, високо оціненого експертами авторитетних музичних видань і премій («Степной волк», Experty.by, Terapija.net), а також фестивальною публікою різних країн — від Португалії до Ірану.
Томаш Сікора
Музикант, філософ, менеджер культури, продюсер. Протягом багатьох років бере активну участь в українсько-польському діалозі і культурному обміні. Разом з гуртом Karbido (Вроцлав) співпрацює з українськими митцями.
Сергій Пілявець
Відеоартист, віджей. Засновник VJ group CUBE. Працює з музичними та театральними перформансами. Його медіа-роботи виставлялись в галереях сучасного мистецтва України, Польщі та Німеччини.
А ТАКОЖ:
Влад Креймер
— брав участь у проекті в 2014-17 роках як музикант (двіна, звуковий олівець, радіоприймач) і звукорежисер (зведення альбому «Щастя не оминеш»).
Андреа Марія Хандлер / Відень
— танцівниця, виконує головну роль у другій частині твору
Мирослава Ганюшкіна і Тетяна Манзюк, агенція «АртПоле» / Київ
— забезпечують всебічну організаційну та ідейну підтримку
Микола Карабінович / Одеса
— створив візуалізацію сезону 2014 року та відео для першої інтерактивної версії
Наталя Перчишена / Київ
— опікується звуком, світлом, відеопроекцією і монтажем